background img
İlanlar
image right

Merkez Çelik A.Ş.

www.merkezcelik.com.tr

Adres : 1.Organize Sanayi Bölgesi, 6. Cad. No: 35 38070 / Kayseri

Telefon : (90 352) 321 18 50 E-Posta :

Ünvanı: Merkez Çelik A.Ş.
Kuruluş: 1992/Kayseri
Sermaye: 108.000.000 TL
Toplam büyüklük: 155.200 m2'si kapalı 247.503 m2
Çalışan sayısı: 2537
 
Faaliyet tanımı: 
 

Merkez Çelik A.Ş Oturma grubu, Baza ile beraber Boydak Holding'e bağlı grup firmalarının ihtiyacı olan endüstriyel ürün gibi yarı mamülleri de üretmektedir.

Özgüven sahibi, yenilikçi ve her zaman en iyiyi hedefleyen genç kadrosuyla bugünün ve geleceğin yaşam alanlarına yön vermektedir.

Kurumsal alt yapısı, modern üretim tesisleri ve yenilikçi yüzüyle faaliyet gösteren firmamız Yalın Projeleri, Altı Sigma gibi çalışmalarla üretimde yenilikçi yaklaşımlar geliştirmiş ve öneri sistemi ile gelişimin tabana yayılması sağlanmıştır.

Güçlü özkaynak yapısına sahip olan firma, bu kaynaklarını yatırıma dönüştürerek ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam etmektedir. Bu çerçevede 2013 yılında Diyarbakır Fabrika ve Kaynak Otomasyon yatırımlarını tamamlayarak üretim faaliyetlerine başlamıştır.

Merkez Çelik A.Ş bünyesinde yer alan Adapazarı Tesislerinde 23.200 m2 alanda 291 çalışanı ile Marmara ve Ege Bölgesi ürün ihtiyaçlarının daha hızlı karşılanması amacıyla İstikbal ve Bellona markalı Yatak, Baza, Kanepe ve Oturma Grubu üretimi yapılmaktadır.

Merkez Çelik A.Ş bünyesinde yer alan ve 2013 yılının temmuz ayında inşaatı tamamlanan Diyarbakır Tesislerinde 26.280 m² alanda 133 çalışanı ile Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinin ürün ihtiyaçlarının daha hızlı karşılanması amacıyla İstikbal ve Bellona markalı Yatak, Baza, Kanepe ve Oturma Grubu üretimi yapılmaktadır. Eleman sayısı kapasite artımına göre peyderpey arttırılmaktadır.

İnovasyonel ve teknolojik yatırımları ile tüketiciye güncel tasarımlar sunarak kalite standartlarını en üst seviyeye taşıyan firmamız, sektörde yönlendirici bir firma olmanın sorumluluğu ile hareket ederek Ar-Ge çalışmalarına gösterdiği önemi bu yöndeki yatırımlarıyla desteklemektedir.

Günden güne değişen yaşam ve konfor anlayışlarını takip eden firmamız, koleksiyonuna yeni tasarımlar ekleyerek zengin bir çeşitlilik oluşturmaktadır.

Merkez Çelik A.Ş  İSO tarafından düzenlenen ülkenin en büyük 500 firması içerisinde 2013 yılında 140. sırada yer almıştır.2013 yılı Kurumlar Vergisi sıralamasında 8. sıradadır.
Merkez Çelik A.Ş. İş İlanları