background img
İlanlar

İK Koordinatörü Mesajı

Boydak Grup'ta Çalışma Hayatı

Boydak Holding'in başarısının temelinde stratejik yönetim anlayışının yanında değer oluşturmak, eldeki değerleri keşfederek Kurumsal yapımıza uygun olarak yetişmek, her yeni değerle de yeni bakışlar kazanmak anlayışımız yer almaktadır.

Boydak Holding Merkezden yol gösterilen İnsan Kaynakları, Mali İşler, Finans, Pazarlama, Yeni Yatırımlar, Bilgi İşlem gibi fonksiyonlarının firmalarda yönetimlerinin gerçekleştirilmesi suretiyle şirketin uzun vadeli hedeflerinde yol gösterici olarak işlevselliği sağlamaktadır. Uygulamanın amacı topluluk içinde optimum çözümleri belirleyerek grup bünyesinde yaygınlaştırarak; şirketlerin en kaliteli insan kaynağına, güçlü altyapı ile desteklenmiş araştırma kaynaklarına, teknolojiye, profesyonellerce desteklenmiş denetleme mekanizmasına ve en geniş müşteri potansiyeline ulaşmalarına katkıda bulunarak rekabet güçlerini arttırıyor.

Hedeflerini gerçekleştirirken her şeyden önce, sahip olduğu insan kaynaklarından beslenen Boydak Grubu; karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu, katılımın ve çeşitliliğinin değer gördüğü bir grup olma stratejisini gütmektedir. Grubumuz; üstün nitelikli işgücünü sağlarken çalışanlarını da sürekli geliştirerek motivasyonlarını yüksek tutmaya önem vermektedir. Çalışan memnuniyeti ve gelişimini insan kaynakları yaklaşımında ön planda tutarak bu başlıklar için kaynak ayıran Boydak Grup; her yeni bakış açısı ile yeni fırsatlar, yeni yollar, yeni bakış açıları kazanılabileceğine inanmaktadır.

Bu ilkeler doğrultusunda “en iyi” leri bünyemize katmak için tüm ihtiyaçlarımızda başvurmak üzere www.boydakkariyer.com sitesinden faydalanarak burada ciddi bir aday havuzu oluşturmaktayız. Tüm grup şirketleri için sene boyunca çeşitli özellikte ve farklı niteliklerdeki pozisyonlar için ilanlar yer almaktadır. İlanlar için yapılan başvurular arasından, şirketimiz ihtiyaçları doğrultusunda en uygun bulunan adaylar seçilerek görüşmelere davet edilmektedirler. Boydak Holding olarak işe alımlarda en önem verdiğimiz noktalardan birini de yetkinlikler oluşturmaktadır.