background img
İlanlar

Staj Başvuruları Başladı...

Staj Başvuruları Başladı...

Her platformda Üniversite-Sanayi işbirliğine katkıda bulunan Boydak Holding her yıl zorunlu staj yapması gereken üniversite öğrencilerine yaz dönemi staj imkânı sunmaktadır.

 

Farklı bölümlerden öğrencilerin staj yapma imkânı bulduğu grup şirketlerde, stajyerler teorik ile pratik bilgilerini pekiştirmenin yanı sıra, grup firmalarımızda çalışan profesyonellerin tecrübelerinden faydalanmakta ve bizlerde onların fikirleriyle gelişmekteyiz. Staj imkânı ile öğrencilerin kariyer ve hedeflerini belirlemede daha bilinçli karar verebilmelerine yardımcı olmayı sosyal sorumluluk bilinci olarak kabul ediyoruz.

 

Boydak Holding A.Ş. olarak öğrencilere sağladığımız staj olanağı ile öğrencilerin gelişimine destek verip onları iş hayatına hazırlarken, şirketimizin de gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyor, hem başarılı öğrencileri bünyemize kazandırmak hem de öğrencilerimizin önemli tecrübeler sağlamalarını amaçlıyoruz.

 

Üniversite öğrencileri için 2019 yılı yaz dönemi staj başvuruları 10 Nisan 2019  - 23 Nisan 2019 tarihleri arasında yapılacaktır. 

Not: Staj başvuruları yalnızca www.boydakkariyer.com üzerinden alınacak olup, elden başvuru kabul edilmeyecektir.