background img
İlanlar

İstikbal Çocuklarla Buluşuyor Etkinliğimizin bu yıl 7. sini düzenledik

İstikbal Çocuklarla Buluşuyor Etkinliğimizin bu yıl 7. sini düzenledik

23 Nisan 2018 Pazartesi günü, İstikbal Mobilya’da geleneksel hale gelen İstikbal Çocuklarla Buluşuyor Etkinliğimizin bu yıl 7. sini düzenledik. Çalışanlarımızın aileleriyle beraber katıldığı bu etkinliğimize yaklaşık 200 kişi katılmıştır. Aşağıda belirttiğimiz program çerçevesinde keyifli bir gün geçirdik.

23 NİSAN ETKİNLİK PROGRAMI:

  • Çalışanlarımız, eşleri ve çocuklarıyla beraber keyifli bir sabah kahvaltısı yaptık.
  • Kahvaltı sonrası eşlerin ve çocukların babalarının çalıştığı iş ortamlarını görmelerini sağlamak için fabrika içinde kısa bir gezi düzenledik.
  • Fabrika gezisi sonrası, çalışanlarımızın çocukları, palyaçolar eşliğinde oyunlar oynarken; çalışanlarımız eşleriyle beraber “Aile İçi İletişim”  konusunda Kayseri Psikodrama Enstitüsü’nden Uzman Psikologlar Şeref Algur Bey, Abdülkadir Yiğitsoy Bey ve Hilal Baysal Hanım tarafından verilen seminere katıldılar.
  • Seminer sonrası, bu yıl konusunu “15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü” olarak belirlediğimiz ve çalışanlarımızın çocuklarının katıldığı Resim Yarışmamızın sonuçlarını açıkladık. Resim yarışmamıza katılan tüm çocuklara Teşekkür Belgesi, ilk üçe giren çocuklara da ödül olarak hediye çeki takdim ettik.
  • Program bitiminde etkinliğimize katılan tüm çocuklara çeşitli hediyeler, çalışanlarımız ve eşlerine de ürünlerimizden hediyeler takdim ettik.