background img
İlanlar
image right

Doğa Dayanıklı Tüketim Malları Tic. A.Ş.

www.dogamagazalari.com

Adres : Beylicium İşmerkezi Büyükşehir Mah. Beylikdüzü Cad. No: 9 Beylikdüzü - B. Çekmece / İstanbul

Telefon : (90 212) 872 70 70 E-Posta :

Ünvanı: Doğa Dayanıklı Tüketim Malları Tic. A.Ş.
Kuruluş: 1999/İstanbul
Sermaye: 7.700.000 TL
Toplam büyüklük: 16.750 m2 kapalı alan
Çalışan sayısı: 79
Şube veya bayi adedi: 5
 
Faaliyet tanımı:
1999 yılında İstanbul da kurulan şirketimiz, 5 mağazamızda nihai tüketicilere hizmet vermektedir. Kurumumuz, Boydak Holding iştirakleri olan Kayseri ve Adapazarı ‘ındaki fabrikalarda üretilen ( Boytaş Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş, Merkez çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş, İstikbal Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş ve Mondi Yatak Yorgan Sanayi ve Ticaret A.Ş ) kanepe, koltuk takımları, yatak, baza, ev tekstili, panel mobilya, halı ve aksesuar ürünlerini İstanbul iline yönelik perakende ticaretini yapmaktadır.
İstikbal, Bellona, çatısı altındaki Mobilya, Halı, Tekstil, Aydınlatma ve aksesuar ürün gruplarını, ortalama yılda 30 bin adet perakende olarak nihai tüketicilere satışı yapılmaktadır. Satışlarımız Kayseri de bulunan Holding Pazarlama Koordinatörlüğü tarafından açıklanan kampanya şartlarından yapılmaktadır.
2014 yılında hizmet kalitesini artırmak yönünde ciddi faaliyetler yürüten Doğa AŞ satış danışmanlarına, sevkiyat ekibine ve müşteri temsilcilerine uzman kuruluşlar aracılığı ile sürekli eğitim vermiştir. Sevkiyat planlamasında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için saatlik planlama sistemine geçmiştir.Doğa Dayanıklı Tüketim Malları Tic. A.Ş. İş İlanları