background img
İlanlar

Boydak'ta Kariyer

İş hayatına girme zamanı geldiyse…

Artık okul bitti... Profesyonel bir kariyer için hazır mısınız? Kendinize yatırım yaptınız, donanımlısınız ve şimdi doğru yerden kariyerinize başlamak istiyorsunuz...

İş hayatına nasıl hazırlandınız ve sizi nasıl bir süreç bekliyor?

Üniversite, yüksek lisans, bir hatta iki yabancı dil, bilgi teknolojilerine hâkimiyet, iyi bir staj dönemi; iş görüşmesinde bir adım öne geçmenizi sağlayan unsurlar. Ne kadar donanımlı olursanız olun, mülakatın önemi de çok fazla. Görüşmede yapıcı ve ölçülü olmak, doğru davranmak çok önemli...

Okul döneminde yapmanız gerekenler;

Kendinize yatırım yapın… Kişisel gelişiminizi destekleyin ve arttırın, kitap okuyun, araştırmacı olun, günün trendlerini güncel olayları takip edin, dünyada olup bitenlerden haberdar olun, sorgulayıcı ve iyi bir dinleyici olun.. Mesleki gelişiminiz için gerekli olan açıklarınızı kapatın, hangi alanda uzmanlaşacağınıza karar vererek mesleki gelişiminizi sürdürün.. Uzmanlaşmayı tercih ettiğiniz alanda yüksek lisans ve doktora programını tamamlamanız mesleki gelişiminizi ve yeterliliğinizi pekiştirecektir. İkinci bir yabancı dil öğrenin, bilgi teknolojilerinde kendinizi geliştirin, öğrencilik döneminde yapılmış iyi bir staj veya part time iş ile yeterliliklerinizi arttırın.

Kendinizi iyi tanıyın,

Önce kendinizi değerlendirin… Ne yapmak istiyorum? Neleri iyi yapabilirim? Benim özelliklerim neler? Hangi yönlerimi güçlendirmeye ihtiyacım var? Gelişmeye açık yönlerim neler?  Bana uygun olmayan alanlar neler? Nelerden uzak durmalıyım? Okuduğum kentte mi iş aramalıyım? Gibi sorulara cevaplarınızı net verin ve bu doğrultuda kendinize uygun bir yol çizin. İş görüşmesinde ne istediğinizi bilin.

Donanımlarınızı geliştirin,

Mesleki gelişmeleri yakından takip edin, teknolojik gelişmelerden haberdar olun, uluslar arası bir vizyon ve entelektüel birikim sizi ileriye taşıyacaktır.

Neden Boydak Holding’de başlamalısınız?

Boydak Holding 60 yıllık sektör deneyimi, köklü yapısı, yenilikçilik anlayışı, Ar-Ge’ye verdiği önem, son kullanıcıyı hedef alarak ve onların ihtiyaçları doğrultusunda, kendini sürekli yenileyen ve teknolojiye ayak uyduran insan odaklı bir Holding’dir. Holding’in en önemli varlığı olan çalışanlara verilen önem Holding bünyesinde Eğitim-Gelişim yatırımları ve faaliyetleri özellikle desteklenerek pekiştirilir. Boydak Holding bünyesinde bulunan 39 şirket ve bu şirketlerin arasında var olan sinerji ile çok yönlü bir gelişme sağlanırken; çalışanlarının kariyer gelişimi için de aynı oranda çok yönlü fırsatlar sunulabilmektedir.

Boydak Holding’in küresel bir şirket olması, yenilikleri takip etmesi ve bulunduğu sektörlerde öncü konumu dolayısı ile çalışanlarına kariyer basamakları açısından oldukça geniş bir yelpaze sunmaktadır. Sosyal sorumluluk projeleri, sürdürülebilir büyüme felsefesinin odağına koyduğu insan gücü ile Boydak Holding, bu odaktan doğan çalışanını motive etme ve çalışanının kendini güvende hissederek rahat çalışmasına imkân tanımaktadır.

Aynı zamanda grup bünyesinde yer alan resim, fotoğrafçılık, tiyatro, spor, müzik gibi etkinliklerden ortak faydalanabilme olanağı tanıması sebebiyle geniş bir sosyal etkinlik alternatiflerine sahip olan Boydak Holding, sadece çalışmak değil sosyal ortamda kendini iyi ifade etmenin de önemini her zaman vurgulamaktadır.