background img
İlanlar
image right

Anadolu Dörtler Mobilya ve Mağazacılık Tic. ve San. A.Ş.

www.anadoludortler.com.tr

Adres : Osman Kavuncu Mh. Mensucat Cd. Anı Sk. No: 20 / Kayseri

Telefon : (0 352) 330 51 81 E-Posta :

Ünvanı: Anadolu Dörtler Mobilya ve Mağazacılık Tic. ve San. A.Ş.

Kuruluş: 1991/Kayseri

Sermaye: 9.500.000 TL

Toplam büyüklük: 25.000 m2 kapalı alan

Çalışan sayısı: 113

Şube veya bayi adedi: 6

 

Faaliyet tanımı: 
 

1980’li yıllarda İstikbal’in ilk şirketi olarak kolektif şirket unvanı ile kurulmuştur. 1991 yılında ana sözleşmede değişiklik yapılarak anonim şirket statüsüne getirilmiştir. Kayseri’de, merkez dahil olmak üzere toplam dokuz mağaza ile İstikbal, Bellona, Regina ve Mondi markalı ürünlerin perakende satış faaliyetlerini yürütmektedir.

Kurumumuz, Boydak Holding iştirakleri olan Kayseri ve Adapazarı'ndaki fabrikalarda üretilen (Boytaş Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş , Merkez Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş, İstikbal Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş ve Mondi Yatak Yorgan Sanayi ve Ticaret A.Ş.) kanepe, koltuk takımları, yatak, baza, ev tekstili, panel mobilya, mutfak, halı ve aksesuar ürünleri ile ilgili Kayseri iline yönelik satış hizmeti vermektedir.

İstikbal,İstikbal Mutfak,Bellona,Mondi çatısı altındaki Mobilya,Halı,Tekstil,Aydınlatma ve aksesuar ürün gruplarının ortalama yılda 30 bin adet perakende olarak nihai tüketicilere satışı yapılmaktadır. Satışlarımız Kayseri de bulunan Holding Pazarlama Koordinatörlüğü tarafından açıklanan kampanya şartlarından yapılmaktadır.

2012 yılında hizmet kalitesini artırmak yönünde ciddi faaliyetler yürüten Anadolu Dörtler satış danışmanlarına, sevkiyat ekibine ve müşteri temsilcilerine uzman kuruluşlar aracılığı ile sürekli eğitim vermiştir. Sevkiyat planlamasında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için saatlik planlama sistemine geçmiştir. Kayseri’deki şube sayını artırmak için yeni mağaza çalışmaları devam etmektedir. 2012 yılında Talas Bölgesinde İstikbal ve Bellona mağazalarını açarak şube sayısını 9 ‘ a çıkarmıştır.
Anadolu Dörtler Mobilya ve Mağazacılık Tic. ve San. A.Ş. İş İlanları